Děkujeme. Tímto jediným slovem nemůžeme dostatečně vyjádřit vděčnost, kterou cítíme ke všem našim podporovatelům. Vlna solidarity a empatie, kterou jste zdravotníky našich nemocnic ve Zlíně, Uherském Hradišti, Vsetíně a Kroměříži v posledních dnech a týdnech zaplavili, má sílu tsunami. Ale není to v žádném případě síla ničivá, je povznášející a povzbudivá. Dodáváte nám energii a chuť do další práce, pomáháte nám a podporujete nás. Děkujeme z celého srdce, protože díky vám cítíme, že společně to zvládneme.


Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

ℹ️ VZHLEDEM KE ZHORŠUJÍCÍ SE EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACI JSME NUCENI OMEZIT ORTOPEDICKOU PLÁNOVANOU OPERATIVU, KTERÁ BY VYŽADOVALA NÁSLEDNOU POOPERAČNÍ INTENZIVNÍ PÉČI (ODD. JIP). ... Zobrazit víceZobrazit méně

ℹ️ VZHLEDEM KE ZHORŠUJÍCÍ SE EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACI JSME NUCENI OMEZIT ORTOPEDICKOU PLÁNOVANOU OPERATIVU, KTERÁ BY VYŽADOVALA NÁSLEDNOU POOPERAČNÍ INTENZIVNÍ PÉČI (ODD. JIP).

‼️🙏‼️Pokud jste objednáni v on-line systému a nemůžete se k odběru dostavit, je nutné svou objednávku v tomto systému zrušit. Opakovaně jsou vyblokovány časy, na které nikdo nedorazí. Prosíme, buďte zodpovědní a nebuďte sobečtí.‼️🙏‼️ ... Zobrazit víceZobrazit méně

Komentovat na facebooku 946783375375710_3243267902393901

Lidi, nebuďte hloupí a když už se jednou objednáte,tak tam jděte. A nebo zrušte svojí objednávku na odběr.

Dnes dopoledne jsem navštívil odběrové centrum v naší nemocnici a nestačil jsem žasnout, jaká arogance, zloba a agrese může být v lidech. Všichni zaměstnanci pracují na 100% a jako poděkování od mnohých lidí dostávají bohužel nadávky a osočování.

Nikdo v nemocnici a na odběrovém místě nemůže za to, že není zadána žádanka v ministerském registru! Nikdo u nás nemůže za to, že registr opakovaně kolabuje! Nikdo nemůže za to, že je tu epidemie! Nikdo nemůže za to, že máme již 36 hospitalizovaných pozitivních pacientů!

Nerozumím tomu, proč si lidé vybíjejí svoji zlobu na těch, kteří pracují i nad rámec svých povinností, osobního volna a rodin. Je mi smutno z toho, kam se společnost dostala.

Stojím za personálem naší nemocnice a obdivuji jej, jak všechno zvládá. Prosím, buďme k sobě ohleduplní a tolerantní. Věřte, děláme v této nelehké době maximum.

Děkuji.
... Zobrazit víceZobrazit méně

Komentovat na facebooku Dnes dopoledne jsem ...

jsou to potapanci vymazani.kdyby radeji cucali doma.na hovno se chodi testovat nic s vama delat stejne nebudou vyhodi jen 1750kc a za 14 dni pujdou znava ze maji rymecku a kaslicek.

A nešlo by jim ulevit třeba tím, že dáte jako nemocnice podnět tomu, kdo má na starosti ten nesmyslný systém žádanek, aby došlo k takové úpravě, aby nedocházelo k problémům?

já sa nedivím, národ baranů ))))))

Proč nejsou pozitivní hospitalizování třeba i ve Zlíně?

ℹ️ Vážení pacienti, pokud Vám byl proveden PCR test detekující přítomnost viru SARS-CoV-2 (koronavirus), tak jeho výsledek Vám bude do 4️⃣8️⃣ hodin od převzetí vzorku laboratoří zaslán SMS zprávou na telefonní číslo, které Vám indikující osoba napsala do elektronické žádanky.

❗️Do výsledku vyšetření dodržujte hygienická opatření (rouška, dezinfekce rukou, minimalizovat kontakt s ostatními osobami…).

❗️Pokud jste v karanténě, je nutné ji dodržovat i v případě prvního negativního výsledku.

🙏 Prosím, nezahlcujte telefonní linky opakovanými dotazy
Děkujeme ❣️
... Zobrazit víceZobrazit méně

Komentovat na facebooku 116965908326603_3392260127463815

Ale že někdo už čeká i čtvrtý, pátý den a pořád nic.. Tak to už není 48h...nikoho nezajímá, že nestíháte... Kdyz se posílá na test s blbou rýmou, tak se pak nedivte, že je takový nápor

Krev dnes darovali společně hasiči SDH Nový Hrozenkov. „Už nějakou dobu jsme chodili darovat krev tři, dnes jsme přibrali další čtyři kolegy, kteří darují krev vůbec poprvé," uvedl Zdeněk Kysučan. Kromě čtveřice hasičů přišli dnes darovat krev další čtyři prvodárci. Děkujeme všem, kteří pomáhají zachraňovat lidské životy a zdraví. ... Zobrazit víceZobrazit méně

Krev dnes darovali společně hasiči SDH Nový Hrozenkov. „Už nějakou dobu jsme chodili darovat krev tři, dnes jsme přibrali další čtyři kolegy, kteří darují krev vůbec poprvé, uvedl Zdeněk Kysučan. Kromě čtveřice hasičů přišli dnes darovat krev další čtyři prvodárci. Děkujeme všem, kteří pomáhají zachraňovat lidské životy a zdraví.

Hledáme SANITÁŘE pro Lékárnu DUO Vsetínské nemocnice. Podmínkou je odborná způsobilost dle 96/2004 Sb. zákona o nelékařských povoláních (min. úspěšně absolvovaný sanitářský kurz), samostatnost a spolehlivost, časová flexibilita, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Zájemci se mohou hlásit na personální a mzdové oddělení: Ing. Eva Kurtinová, tel.: +420 571 818 108; e-mail: kurtinova@nemocnice-vs.cz. ... Zobrazit víceZobrazit méně

Hledáme SANITÁŘE pro Lékárnu DUO Vsetínské nemocnice. Podmínkou je odborná způsobilost dle 96/2004 Sb. zákona o nelékařských povoláních (min. úspěšně absolvovaný sanitářský kurz), samostatnost a spolehlivost, časová flexibilita, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Zájemci se mohou hlásit na personální a mzdové oddělení: Ing. Eva Kurtinová, tel.: +420 571 818 108; e-mail: kurtinova@nemocnice-vs.cz.

Novinky v oblasti aromaterapie zaujaly porodní asistentky našeho gynekologicko-porodnického oddělení. Pracoviště již několik let aplikuje přírodní léčebnou metodu, při které se používá éterických olejů k inhalaci (aromalampa, odpařováním z misek ve sprše), do vany (ve formě koupele) nebo k masážím. Vhodně zvolená aromaterapie může zmírnit nevolnost i bolest, uvolnit napětí, prohloubit stahy, napomoci správnému dýchání a poskytnout celkový příjemný pocit pohodlí a uvolnění. ... Zobrazit víceZobrazit méně

Novinky v oblasti aromaterapie zaujaly porodní asistentky našeho gynekologicko-porodnického oddělení.  Pracoviště již několik let aplikuje přírodní léčebnou metodu, při které se používá éterických olejů k inhalaci (aromalampa, odpařováním z misek ve sprše), do vany (ve formě koupele) nebo k masážím. Vhodně zvolená aromaterapie může zmírnit nevolnost i bolest, uvolnit napětí, prohloubit stahy, napomoci správnému dýchání a poskytnout celkový příjemný pocit pohodlí a uvolnění.

Den otevřených dveří na rehabilitačním oddělení, který jsme plánovali na středu 23. 9. 2020, jsme kvůli aktuální epidemiologické situaci ZRUŠILI ‼️ O informace, které jsme připravili, ale nepřijdete, oddělením vás provedeme prostřednictvím fotografií i videa. Zaměříme se na informace o využití Bobath konceptu, vyšetření podoskopem, připomeneme si možnosti lokální kryoterapie, lymfodrenáže a efektního laseru. Sledujte náš profil a mějte pěkný den. ... Zobrazit víceZobrazit méně

Den otevřených dveří na rehabilitačním oddělení, který jsme plánovali na středu 23. 9. 2020, jsme kvůli aktuální epidemiologické situaci ZRUŠILI ‼️ O informace, které jsme připravili, ale nepřijdete, oddělením vás provedeme prostřednictvím fotografií i videa. Zaměříme se na informace o využití Bobath konceptu, vyšetření podoskopem, připomeneme si možnosti lokální kryoterapie, lymfodrenáže a efektního laseru. Sledujte náš profil a mějte pěkný den.

3 days ago

KNTB a.s.

Za velmi přísných hygienicko-epidemiologických opatření se uskutečnil už XXV. Zlínský geriatrický den. Navzdory komplikované situaci způsobené pandemií koronaviru se organizátorům z Centra klinické gerontologie Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně podařilo zrealizovat téměř kompletní odborný program. „Uspořádat konferenci za současné situace bylo odvážným rozhodnutím. Proto nás těší, že se nakonec vydařila. Jako úspěšnou ji hodnotíme my, organizátoři, i samotní účastníci,“ konstatoval Milan Forejtar, koordinátor konference a emeritní primář Centra klinické gerontologie krajské nemocnice ve Zlíně. ... Zobrazit víceZobrazit méně

Za velmi přísných hygienicko-epidemiologických opatření se uskutečnil už XXV. Zlínský geriatrický den. Navzdory komplikované situaci způsobené pandemií koronaviru se organizátorům z Centra klinické gerontologie Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně podařilo zrealizovat téměř kompletní odborný program. „Uspořádat konferenci za současné situace bylo odvážným rozhodnutím. Proto nás těší, že se nakonec vydařila. Jako úspěšnou ji hodnotíme my, organizátoři, i samotní účastníci,“ konstatoval Milan Forejtar, koordinátor konference a emeritní primář Centra klinické gerontologie krajské nemocnice ve Zlíně.

6 days ago

KNTB a.s.

Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně umožní zájemcům podstoupit i o víkendu laboratorní PCR testy na onemocnění novým koronavirem SARS CoV-2 (dříve COVID-19). Přijet mohou bez objednání do odběrového stanu, který se nachází na parkovišti u budovy Záchranné zdravotnické služby Zlínského kraje, a to v čase od 7.00 do 15.30 hodin. K doběru mohou zamířit jak lidé odeslaní lékařem, tak i samoplátci. Více informací najdete tady www.kntb.cz/odberove-misto. ... Zobrazit víceZobrazit méně

Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně umožní zájemcům podstoupit i o víkendu laboratorní PCR testy na onemocnění novým koronavirem SARS CoV-2 (dříve COVID-19). Přijet mohou bez objednání do odběrového stanu, který se nachází na parkovišti u budovy Záchranné zdravotnické služby Zlínského kraje, a to v čase od 7.00 do 15.30 hodin. K doběru mohou zamířit jak lidé odeslaní lékařem, tak i samoplátci. Více informací najdete tady https://www.kntb.cz/odberove-misto.

Komentovat na facebooku Krajská nemocnice ...

Jasně, jděte všichni dobrovolně na testy a pojďme naproti všem opatřením a zákazům! Takto se pomáhá šířit panika! Ať mají media o čem psát, ať si ti nahoře plní kapsy, ať dál roste nezaměstnanost, hroutí se ekonomika, ale hlavně, ať víc a víc ztrácíme svobodu! Jen tak dál! Lidi uvažujte, strach, který v nás uměle pěstují, nám brání racionálně uvažovat! Sbírejte reálná fakta!

‼️POZOR‼️ Odběry na COVID-19 dnes 18.9.2020 z důvodu výpadku centrálního žádankového systému ÚZIS Praha DOČASNĚ POZASTAVENY.
Děkujeme za pochopení.
... Zobrazit víceZobrazit méně

Více příspěvků