Konference Paliativní péče v nemocnici Z důvodu epidemiologické situace jsme nuceni akci přesunout na zatím blíže neurčený termín

27. 11. 2020 SZŠ a VOŠZ Zlín, Broučkova 372, Příluky 760 01 Zlín

Konference Paliativní péče v nemocnici                                        Z důvodu epidemiologické situace jsme nuceni akci přesunout na zatím blíže neurčený termín

Milí přátelé,

moci se svobodně se rozhodovat, jak strávíme důležité okamžiky svého života, je pro každého z nás jednou z nejvyšších priorit. Připadá nám tato důležitá svoboda jako samozřejmost? Je nám ctí pozvat Vás na konferenci, kde můžeme tuto otázku rozvinout a s ní i další související témata, která patří do oboru paliativní péče.

Těšíme se na setkání.

Podpůrný a paliativní tým KNTB Zlín.

UPOZORNĚNÍ: Počet parkovacích míst u SZŠ je omezen.

Titul(y) před jménem

Jméno *

Příjmení *

Titul(y) za jménem

Pracoviště *

Telefon *

Ochrana proti spamu *

Aktivní účastník:
anone

Účastnický poplatek konference: 150 Kč
(Aktivní účastníci nehradí poplatky konference)

Platba na účet 3482762/0800 u České spořitelny, variabilní symbol 27112020 a do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení.
IBAN: CZ03 0800 0000 0000 0348 2762 BIC: GIBACZPX

Jsem si vědom, že vyplněním registračního formuláře poskytuji správci údajů své osobní údaje, které bude správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu tj. zajištění služby.