Máte šikovné ruce a zápal, uměli byste ušít látkové roušky, ale chybí vám potřebný materiál? Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně má pro takové dobrovolníky řešení. Nabízí jim vyřazené zdravotnické oblečení ze stoprocentní bavlny, které je pro výrobu skládaných látkových roušek nejvhodnější. Hned od zítřka začneme materiál vydávat u brány za starou nemocniční prádelnou na zlínském Havlíčkově nábřeží, a to v době od 8.30 do 9.30 a od 14.00 do 15.00, vydávat budeme do vyčerpání zásob.

Drobný odběr je možný bez předchozí domluvy, v případě většího zájmu nás kontaktujte na telefonních číslech 703 855 144 nebo 734 693 272. Nečiníme si žádné nároky na vámi vyrobené roušky, ale zároveň prosíme, myslete i na nás, za každou roušku pro zlínskou nemocnici budeme rádi. Sběrné místo pro hotové roušky je na naší hlavní vrátnici. Děkujeme.